3 Lt Tencere OZB-123
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 18x12 ölçülerinde ve 3 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tencere modelleri fiyatları, toptan Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 3 Lt Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3 Lt Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3 Lt Tencere Kullanışlı ekonomik endüstriyel 3 Lt Tenc

3 Lt Tencere

Satış fiyatı 1.025,53 TL
İndirim
Açıklama

3 Lt Tencere OZB-123  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Silindirik Tencere 18x12 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 18 cm

Derinlik: 12 cm

Kapasite: 3 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3 litre kapasiteli Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Profesyonel Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.