Ayaklı Et Kıyma Makinesi AMP 200523:Ayaklı model et kıyma makinesinin imalatı komple paslanmaz çelik gövde ve kafa grubuyla yapılmış olup son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Ayaklı et kıyma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ayaklı et kıyma makineleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Ayaklı Et Kıyma Makinesi

Satış fiyatı 205.920,00 TL
İndirim
Açıklama

Ayaklı Et Kıyma Makinesi AMP 200523

 - İsteğe bağlı soğutma sistemi - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Daha büyük işletmeler için dizayn edilmiş yüksek kapasiteli ayaklı model

 - Komple paslanmaz çelik gövde ve kafa grubu - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İleri geri şalter sistemi

 - Standart ayna bıçaklı - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Az bakım gerektiren kompakt dizayn

 - CE direktiflerine uygun üretim - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Makine no; 52 N0

 - Kapasite; 2000 kg / saat - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Motor gücü; 7,5 kw 10 Hp 380 Volt

 - En boy yükseklik; 75x140x110 cm - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Net ağırlık; 260 Kg

Ayaklı Et Kıyma Makinesi APM 200523:Ayaklı model et kıyma makinesinin imalatı komple paslanmaz çelik gövde ve kafa grubuyla yapılmış olup son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Ayaklı et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.