Market Derin Dondurucusu UGR-UMD 1850 D ANTALYA: Marketlerin paketli dondurma ve dondurulmuş hazır gıda reyonlarında kullanıma uygun market derin dondurucusudur - Market derin dondurucusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En uygun market derin dondurucusu fiyatı garantisiyle kaliteli market derin dondurucusu çeşitleri profesyonel ve ekonomik market derin dondurucusu markaları market derin dondurucusu bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370749

Market Derin Dondurucusu

Satış fiyatı 119.419,56 TL
İndirim
Açıklama

Market Derin Dondurucusu UGR-UMD 1850 D ANTALYA

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 185,6 cm
* Derinlik: 85,8 cm
* Yükseklik: 94 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 625 L
* Enerji tüketimi: 2569,60 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1720x720x560/780 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 3
* Soğutucu gaz: R290
* Aydınlatma: led Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Seperatör: opsiyonel
* Sıcaklık aralığı (dondurucu): -18/-23 °C
* Tür: market tipi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Geniş ve kullanışlı kapasite
* Elektronik denetimler sayesinde düşük enerji tüketimi
* Bakım gerektirmeyen soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Market içinde farklı yerleşim düzenlerine imkan veren tasarım
* Düşük yatırım ve işletim maliyeti
* Elektronik ısı kontrol sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayak
* Plastik çerçeve
* İç aydınlatma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi

Market Derin Dondurucusu UGR-UMD 1850 D ANTALYA: Endüstriyel derin donduruculardan olan bu toplamda 625 litre hacimli market derin dondurucusu -18/-23 °C sıcaklık aralığında çalışmaktadır - Market derin dondurucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.